Auto Outlet je společnost, která se zabývá prodejem nových vozů téměř všech amerických značek. Za posledních 13 let jsme vyrostli v největšího nezávislého prodejce amerických vozů v České republice a řadíme se mezi ty větší i v evropském měřítku. Naše služby nabízíme zákazníkům ve dvou lokalitách. Na Praze - východ, kde disponujeme obrovským zázemím na prostoru téměř 9000 m2 a v Hodoníně, který nabízí taktéž plnohodnotný showroom s kompletním servisním zázemím.

Jsme autorizovaný dealer Dodge a RAM. Mimo to nabízíme prodej a servis i pro další značky jako Ford, Chevrolet, Jeep, Chrysler, GMC atd. Zastupujeme řadu renomovaných automotive značek kupříkladu ROUSH Performance, LPG Prins, podvozkové součásti FOX Shox a BDS nebo prémiové pneumatiky Pirelli.

Naše společnost je stabilní. I když nedávná doba byla pro segment automotive komplikovaná, nezaznamenali jsme žádný útlum a nadále rosteme!

Skladník autodílů a příslušenství

Nové prostory a příležitost

Nabízíme ti zajímavou práci, která tě nebude nudit a bude vždy pestrá. S přesunem společnosti do větších prostor získalo oddělení náhradních dílů odpovídající prostory a možnosti pro efektivní provoz. Staneš se členem týmu, který spolupracuje se servisním i prodejním oddělením. Oddělení náhradních dílů a příslušenství se nachází v prostorech nově rekonstruovaného showroomu oddělené od hlučného provozu servisního centra s vlastní klimatizací. Mimochodem pro servis budujeme zcela novou halu s rozlohou 500 m2.

Svoji práci budeš mít rád!

Pokud ti vždy imponovali zajímavé vozy, tak mezi novými americkými vozy si budeš připadat jako ve splněném snu. Každý den se budeš pohybovat mezi nejnovějšími modely amerických vozů s letitou historií a srdcem bublajícího osmiválce. Postupem času budeš pronikat do znalostí nejen náhradních dílů, ale i příslušenství a logistikou s tím spojenou. Naše společnost vozy nejen prodává, ale i upravuje a modifikuje. K tomu je potřeba zajistit kompletní dodávku příslušenství, aby se plány a sny naších zákazníků proměnili ve skutečnost.

Jsme jeden tým a jsme zvyklí pomáhat si navzájem. Snažíme se maximálně vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří sdílí stejné nadšení pro americké vozy jako my. Tímto přístupem jsme vyrostli v největšího tuzemského prodejce amerických vozů. Naše nové velké zázemí na Praze východ nabízí kupříkladu i komfortní kuchyň s myčkou a venkovní prostory s markýzou pro letní posezení. Samozřejmostí je parkování vozů zaměstnanců v areálu společnosti. Navíc můžeš využít nově vybudované posilovny uvnitř objektu, kde si můžeš zacvičit před nebo po práci! Posilovna je zaměřená na všechny svalové partie včetně kardio tréningu. Čas od času se setkáme na motokárách, kde si pořádně zařádíme. Po práci legraci :-)

Kde a co bys dělal

Najdeš nás na Praze východ poblíž Exitu 1 na dálnici D8. Je to cca 10min z Prahy Holešovic. I když máme druhou pobočku v Hodoníně, kam se občas vydáš, tvé trvalé místo bude na adrese Parkerova 623, Klecany.

 • Příjem, kontrola a inventarizace dílů a příslušenství na sklad
 • Výdej náhradních dílů a příslušenství včetně skladové evidence
 • Objednávání rychloobrátkových dílů a kapalin na sklad včetně evidence objednávek
 • Zodpovědnost za stav, pořádek a provoz skladu
 • Kontrola stavu minimálních zásob rychloobrátkových dílů
 • Manipulace s náhradními díly a příslušenstvím v rámci skladu
 • Zajištění dopravy a dodávek dílů pro servis v Hodoníně
 • Komunikace a prodej zákazníkům včetně vystavení faktur
 • Čtvrtletní inventury (v rámci celého týmu)

Budeš součástí týmu, nebudeš na všechno sám.

Co od tebe požaduje

 • Pečlivost a schopnost udržet organizaci a pořádek ve skladu
 • Znalost problematiky náhradních dílů v oboru automotive výhodou
 • Práce na PC s MS Office zejména Excel
 • Ochota k manuální práci ve skladu
 • Komunikace v anglickém jazyce (výhodou nikoliv podmínkou)

Není důvod k obavám. Řidičský průkaz sk. B je v automotive základ, pak stačí, abys byl zodpovědný a samostatnost přijde se zkušenostmi, které u nás získáš.

Můžeš počítat s fixní mzdou!

Kromě zajímavé a pestré práce nabídneme odpovídající, práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou. Nemusíš se obávat pohyblivé mzdy jejíž výše bývá obvykle podmíněna nedosažitelnými plány. Mzda je fixní a můžeš s ní počítat. Pokud si chceš zachovat IČO nebráníme se ani této spolupráci. Každým rokem si s tebou pohovoříme ohledně odvedené práce a když budeš platným členem týmu, vždy se ti odměníme formou bonusu či navýšením mzdy. Nastoupit k nám můžeš ihned.

Místo výkonu práce:

Parkerova 623, Klecany, Praha-východ


Informace o pozici

Společnost
AUTO OUTLET s.r.o.
Adresa
Parkerova 623, Klecany – Zdibsko
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Auto Outlet s.r.o.
Parkerova 623, 25067 Klecany, Česká republika
+420 774 714 400