Pro německou skupinu společností působících v západních Čechách hledáme

IT Technik SK

Váš profil:

  • praktické zkušenosti a orientace v oblasti IT
  • znalost MS Office, znalost práce s databázemi a servery
  • znalost sítí a bezpečnosti sítí
  • proaktivní a pozitivní přístup k řešení problémů, časová flexibilita
  • NJ popř. AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Co bude Vaším úkolem:

  • instalace, správa, údržba a základní opravy IT (počítače, tiskárny, telefony a ostatní hardware)
  • kontrola a evidence IT techniky a programového vybavení
  • definování požadavků na nákup IT techniky
  • operativní údržba programového a technického vybavení
  • instalace a aktualizace software
  • správa a údržba datové sítě LAN
  • správa doménových uživatelských účtů
  • podpora jednotlivých uživatelů společnosti
  • komunikace s dodavateli služeb
  • cestování mezi pobočkami

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • velmi dobré finanční ohodnocení (odměny, bonusy)
  • dotované stravování
  • pro uchazeče bez možnosti dopravy do zaměstnání - řešení dopravy!
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v české a cizojazyčné verzi v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Společnost
stauner palet s.r.o. / CAR POINT
Adresa
Mrákov – Starý Klíčov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 360 000 – 600 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.