Obchodní zástupce Praha

Na podporu a rozvoj našeho obchodního týmu hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici obchodního zástupce:

Pracovní náplň:

  • Aktivní získávání nových zákazníků v oblasti služeb odborné deratizace, dezinsekce a dezinfekce DDD
  • Provádění prohlídek a inspekcí u zákazníků a následní zpracování nabídek a smluv s novými i stávajícími zákazníky
  • Vytváření a udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • Pozorování a analýza trhu a orientace v něm
  • Pravidelný reporting nadřízenému obchodnímu manažerovi
  • Průběžné vzdělávání v oboru

Požadujeme:

  • Zkušenost z práce obchodního zástupce doložitelná výsledky, ideálně v oblasti výrobků a služeb
  • Znalost práce na PC (Google, Word, Excel)
  • Ochota pracovat samostatně, organizovat si svůj čas a pracovní úkoly, denně cestovat v rámci ČR
  • Vysoký stupeň komunikativních dovedností (reprezentativní vystupování, výborný mluvený i psaný projev)
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou, ale není nutné

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek; služební cesty v kombinaci s homeoffice
  • Mobilní telefon a služební vůz Škoda Scala nebo VW i k soukromému užívání, notebook
  • Příležitost pracovat v perspektivním oboru DDD, který je součástí kritické infrastruktury fungující i v době restrikcí
  • Práce pro nadnárodní celosvětově působící koncern Rentokil
  • Komplexní a bezplatné zaškolení na Hořovicích
  • Motivační mzdové ohodnocení, který se skládá z fixního základu a vysokého podílu provizí

Mzdové ohodnocení:
25.000 - 55.000

Region:
Praha

Společnost
Rentokil Initial s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 222 511 042