Společnost Hilton nabízí jedinečné pracovní příležitosti v prostředí prestižního hotelového řetězce.

Servírka / Číšník - Hilton Prague (Nástup Ihned, mzda 27000)

Hledáme servírky / číšníky pro naše restaurace v hotelu Hilton Prague

Co vás čeká

Obsluha hostů v restauracích Hilton Prague, (Atrium - snídaně, Café&Bistro - ala carte, HopHouse, Cloud 9 Sky bar & Lounge)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Předchozí zkušenost s obsluhou výhodou, ale rádi vás zaučíme

Co musíte umět?

Anglický jazyk na komunikativní úrovni a musí vás obsluha bavit, chceme našim hostům dopřát to nejlepší, co umíme

Co vám můžeme nabídnout

Proč pracovat právě u nás? Jsme Hilton, máme rádi naše hosty a snažíme se vždy o to nejlepší. Hilton získal právě ocenění v rámci nejlepších 5ti zaměstnavatelů pro celou Evropu.

A také..

Zázemí stabilní značky Hilton

Práci v centru Prahy na metru B (Florenc)

Odpovídající mzda

Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce + benefity hotelu a strava zdarma v hotelové zaměstnanecké restauraci

Společnost
Hilton hotels
Adresa
Pobřežní 1/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 27 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Služby, Číšník/servírka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hilton Prague, Michal Hradilík