Společnost IP stav s.r.o. vznikla v Pardubicích v roce 1993 a podniká v oblasti stavebnictví. V průběhu svého působení na stavebním trhu prokázala své schopnosti na řadě realizovaných zakázek, od dílčích rekonstrukcí přes dodávky staveb na klíč, až po komplexní realizaci vlastních projektů.

Rozumíte účetnictví, jste loajální, práce Vás baví? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na pozici Hlavní účetní společnosti.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

• dohled a kompletní vedení účetnictví
• daňová evidence vč. zpracování daňového přiznání a dalších statistických výkazů
• zpracování měsíční a roční uzávěrky, přiznání DPH, souhrnná a kontrolní hlášení,
evidence majetku, odpisy
• spolupráce a komunikace s fin. úřadem a dalšími institucemi státní správy
• příprava podkladů pro interní a externí kontroly
• zpracování administrativní agendy související s pohledávkami a závazky a obch. smlouvami

VŠ nebo SŠ ekonomického zaměření
• VŠ nebo SŠ ekonomického zaměření
• praxe min. 4 roky
• výborná znalost účetnictví a výkaznictví
• znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
• zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
• znalost MS Office (Word, Excel), účetních programů
• znalost programu POHODA výhodou
• dobré komunikační a analytické dovednosti
• flexibilita, samostatnost, pečlivost, svědomitost

Co Vám nabízíme?

• místo ve stabilní a ekonomicky silné společnosti s tradicí od roku 1993
• práci v přátelském kolektivu
• práce na hlavní pracovní poměr či OSVČ
• zaměstnanecké benefity

Společnost
IP stav s.r.o.
Adresa
Pernštýnská 6, Pardubice – Pardubice-Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonom, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

731 333 331
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.