Strojírenská firma v Nymburce se zahraniční centrálou v Německu hledá do týmu nového kolegu

V E D O U C Í N Á K U P U

Požadujeme:

  • · min. středoškolské vzdělání
  • · zkušenosti na podobné pozici a s vedením menšího kolektivu
  • · znalost anglického či německého jazyka na komunikativní úrovni
  • · výborné vyjednávací a argumentační schopnosti
  • · ochota cestovat (návštěvy u dodavatelů v ČR i zahraničí (Německo)
  • · zodpovědnost
  • · znalost výkresové dokumentace výhodou

Náplň práce:

  • · vedení oddělení nákupu (3 operativní nákupčí, 1 technický nákupčí)
  • · řízení a vyjednávání s dodavateli
  • · spolupráce s nákupním oddělením mateřské společnosti v Německu
  • · spolupráce s ostatními oděleními napříč firmou
  • · hledání nových cest, možností a zdrojů

Nabízíme:

  • · motivující mzdové ohodnocení
  • · zvyšování mezd každý rok
  • · 13. a 14. plat každoročně
  • · jazykové kurzy
  • · dotované obědy, případně stravenkový paušál
  • · příspěvek na penzijní připojištění
  • · čisté a výborně vybavené pracoviště, moderní výrobní závod
  • · pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • · výhodné mobilní tarify pro členy rodiny zaměstnanců
  • · flexibilní pracovní dobu
  • · dovolenou navíc

Termín nástupu:

  • dohodou, možno ihned

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v ČJ a AJ (příp. NJ) .

Společnost
Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.
Adresa
Pražská 546/5, Nymburk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Strojírenství, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Helena Halašková
+420 603 168 184