Společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. spravuje pro Arcibiskupství Olomoucké a pro další subjekty zejména lesní majetky, které jim byly vydány v rámci majetkového narovnání státu s církvemi podle zákona č. 428/2012. Námi obhospodařované majetky leží ve 4 krajích - Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj a kraj Zlínský. V současné době hospodaříme zhruba na 40.000 ha plochy, máme 150 vlastních zaměstnanců. Jsme společnost, která se neustále rozrůstá, z čímž se zcela neodlučitelně váže nábor nových zaměstnanců.

mechanizátor zahradní techniky, údržbář

Požadujeme:

- řidičský průkaz skupiny B

- průkaz pro práci s přenosnou řetězovou pilou a křovinořezem výhodou

- dovednost obsluhy zahradních strojů a nástrojů

- manuální zručnost

- bezúhonnost, loajalita

- zodpovědnost, komunikativnost

- pečlivost, samostatnost, flexibilita

- dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

- údržba administrativních objektů společnosti

- provádění drobných oprav

- zahradnické práce, údržba zeleně

- zimní údržba areálových komunikací

- vykonávání drobných zednických a malířských prací

- v případě potřeby řídí služební vozidlo

Nabízíme:

- zajímavá práce

- přátelský kolektiv

- flexibilní pracovní doba

- seriózní přístup

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Místo výkonu práce: Olomouc - Svatý Kopeček

Termín nástupu: dohodou

Společnost
Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.