Zabýváme se prodejem a servisem zemědělské, komunální a silniční techniky. Naším účelem je být partnerem zákazníkům při výběru optimální zemědělské, komunální a silniční techniky, tak aby dosáhli vysoké a kvalitní produkce s minimalizací nákladů a svou servisní péčí jim zajistit efektivní a dlouhodobou provozuschopnost. Svou činnost realizujeme z 10 poboček na území Čech, můžeme tak nabídnout práci v příjemných malých rodinných kolektivech, ale se zázemím stabilní české společnosti s 30letou tradicí.

Obchodní zástupce pro zemědělskou techniku - Severní Čechy

Hledáme do týmu OBCHODNÍKA, který vyřeší potřeby našich zákazníků – zemědělců, farmářů a dodavatelů zemědělských služeb v okresech Ústí nad Labem, Děčín a Česká Lípa.

Tvým úkolem bude pečovat nejen o stávající klienty, ale i zmapovat potenciál regionu a vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti zemědělské techniky.

Tvá pracovní doba je flexibilní, záleží na tobě, jak si vše zorganizuješ, důležitý je výsledek.

Tvůj výkon se hodnotí dle počtu uzavřených smluv nebo objednávek s úplnou specifikací předmětu a dodacích podmínek.

Ve volném čase máme připraveno mnoho benefitů od těch provozních, jako zapůjčení dopravních prostředků, využití provozních prostor, nákupu za režijní ceny až po ty volnočasové jako podpora sportovních aktivit, dovolená navíc, příspěvek na stravování a mnoho dalších.

Máš rád obchod, stroje a jejich komponenty a zároveň komunikaci se zákazníky? Pak nám pošli svůj životopis.


Informace o pozici

Společnost
PEKASS a.s.
Adresa
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Auto - moto, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PEKASS a.s., Mirko Drkal