Pro našeho klienta, mezinárodní společnost pohybující se v oblasti stavebních materiálů, hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici:

General Manager Interim

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

  • Stanovení firemních cílů a strategie pro jejich plnění
  • Odpovědnost za obchod, operativu a optimalizaci nákladů
  • Reprezentace společnosti a jejích hodnot ve vztahu ke klíčovým zákazníkům a dodavatelům
  • Rozvoj vztahů s klíčovými a novými zákazníky
  • Vedení a motivace vrcholových zaměstnanců

POTŘEBNÉ ZNALOSTI/OČEKÁVÁME:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání
  • Víceleté zkušenosti na pozici Generel Manager
  • Zkušenosti z oboru stavebních materiálů
  • Vynikající manažerské a organizační dovednosti
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Anglický jazyk na výborné úrovni

NABÍZÍME:

  • Zajímavou a perspektivní práci pro zahraniční společnost
  • Finanční ohodnocení odpovídající významu pozice
  • Služební automobil

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Praha

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Generální ředitel, Výkonný ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Sabina Vobecká
+420 734 140 118