Servicedesk je součástí našeho IT týmu. Zodpovídá za dennodenní první kontakt s interními uživateli. Vaše práce bude především o řešení incidentů a dalších operativních věcí z oblasti IT. Tato pozice podporuje naši firmu ve všech pobočkách po celém světě.

Mezi vaše hlavní úkoly bude patřit především:

  • komunikování s koncovými uživateli v mezinárodním prostředí,
  • přizpůsobovat se měnícím se prioritám a směrnicím,
  • zajištění konzistentního IT prostředí (bezpečnost, směrnice, procedury,…).

Pokud uspějete, můžete se těšit na roční bonus, flexibilní pracovní dobu, home office, 23 dní dovolené, 3 dny sickdays, stravenky, slevy na sportovní aktivity, lekce yogy a ergonomie, teplé studené nápoje zdarma, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity (pravidelné grilovačky, slevu na mobilní volání atd.).

Požadavky:

Téměř žádné! Chceme IT nadšence, někoho, kdo chce nastartovat svoji kariéru v tomto oboru. Škola je super, ale nedělejte si hlavu, když v kapse žádný titul nemáte. Bez čeho se u nás neobejdete, je plynulá angličtina.

Jsme skvělý tým, proto hledáme týmového hráče. Velká výhoda je analytické myšlení a efektivní psaná a verbální komunikace.

Kdo jsme?

Fabory je distributor především spojovacího materiálu. Jsme holandská firma s dlouholetou tradicí.


Informace o pozici

Společnost
Fabory CZ Holding s.r.o.
Adresa
K Letišti 1825/1a, Šlapanice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku, Operátor, Support IS, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Fabory CZ Holding s.r.o., Jan Pošmourný