Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 150-200 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Test Designer (IČO, 100% Home office)

Koho hledáme?

Pro našeho klienta, mezinárodně působícího předního dodavatele IT služeb hledáme zkušené Test Designery pro vytváření testovacích případů pro inženýra automatizovaných testů (black box Regression-Test) na projektu pro jejich klienta v Německu.

Co Vás čeká?

  • Definice testovacích případů pro inženýra automatizovaných testů (black box Regression-Test)
  • Jedná se o dlouhodobý velký projekt u celosvětově působící, velice dobře známé německé firmy prestižní značky. Projekt je aktuálně ve fázi před spuštěním pilotního provozu, za nímž pak bude postupně následovat roll-out celého řešení do mnoha desítek dalších zemí kde firma působí. V případě oboustranného zájmu je možná dlouhodobá spolupráce
  • Přístup a metodiky: Agilní a SAFe, případně BDD (Cucumber)
  • Je potřebná znalost Angličtiny na úrovni potřebné pro běžnou denní práci a komunikaci (znalost češtiny/slovenštiny není nezbytná)

Co očekáváme, že byste měl/a umět?

  • Aktuálně Python & Selenium, případně UFT, aj.
  • Zaměření se na SAP a webové služby
  • Testovací objekty: PLM Teamcenter, SAP R/3 a S4/Hana, webové rozhraní MES (Manufacturing Execution System), webové služby (REST, Microservice), databáze noSQL (Couchbase)

Nástroje:

  • Jira, Sol Man, xRay, Swagger

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Spolupráce na IČO
  • 100% Home office
  • Zahájení prací: ASAP či dohodou
  • Doba trvání projektu: očekává se 6 měsíců a déle, první objednávka bude na práce do konce roku 2021, možnost i dlouhodobé spolupráce
  • !Faktury platíme do 3 dnů!
  • Sazba 5.000 - 8.000 Kč/MD (Odměna dohodou na základě skutečných znalostí a zkušeností)

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 160 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Jana Hercíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.