Společnost Service & Support spol. s r. o. působící na trhu více jak 16 let poskytuje profesionální služby pro efektivní fungování firemních ICT infrastruktur jak v oblasti provozu, tak i bezpečnosti převážně pro oblast energetiky, bankovnictví a dopravy. V současné době rozšiřuje oblast aplikovaných Big Data na segmenty IoT, Business Analytics a další.

Naše společnost si za dobu svého působení získala důvěru významných klientů z TOP 500 firem v ČR/SK, se kterými realizovala řadu úspěšných projektů. Získali jsme také významná ocenění za systémovou integraci a přínosy našich projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Oceněním naši profesionální práce byla mimo jiné pozvánka na mezinárodní konferenci Splunk conf 2017 pořádané v září 2017 ve Washington D.C., kde jsme jako jedna ze dvou východoevropských firem prezentovali své projekty v oblasti optimalizace IT Operations a IT Security. V roce 2018 jsme se účastnili Splunk conf. v Orlandu a v lednu tohoto roku jsme se stali Elite SPLUNK Partner.

Office Manager/ Podpora obchodu a marketingu

Pro zavedenou IT společnost v Brně hledáme vhodné kandidátky na uvedenou pozici:

Náplň práce:

  • Řízení administrativního provozu firmy
  • Podpora obchodních aktivit firmy (spolupráce na tvorbě nabídek a prezentací)
  • Podpora marketingu
  • Příprava podkladů pro účetnictví (finanční a mzdové) POHODA

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost MS Office/Office 365 (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Visio)
  • Aktivní AJ (minimálně B1- optimálně B2/C1)
  • Řidičský průk. sk. B, aktivní řidič
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • Příjemné vystupování, komunikativnost

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení odpovídající profesní kvalifikaci
  • Osobní benefity (stravenky, mobilní telefon, notebook, firemní angličtina, sdílené využívání firemního auta, ActivePass, ...)
  • Dovolená 5 týdnů, 3 dny zdravotní volno
  • Možnost dalšího profesního růstu (kurzy)
  • Přátelské prostředí a zázemí dynamické firmy

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a fotografii přes tlačítko "ODPOVĚDĚT"

Společnost
Service & Support spol. s r.o.
Adresa
Zvonařka 408/16, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel