Požadujeme:

Praxi v oboru minimálně 2 roky
Znalost odpovídajících zákonů, vyhlášek, nařízení a ČSN (zákon č. 185/2001 Sb. o odpadech vč. zabezpečení skladování a odvozu odpadů, znalost zákona č. 258/2000 Sb.)
Znalost BOZP a PO, včetně vyhodnocení rizik
ÚS nebo VŠ vzdělání - technický obor výhodou
rozhodnost, aktivní přístup, komunikativnost, ochota vzdělávat se
zkušenosti v oblasti BOZP a PO ve výrobní společnosti výhodou
výhodou kvalifikace OZO v BOZP a PO
uživatelská znalost MS OFFICE
ŘP sk. B

Pracovní náplň:

Shromažďování odpovídající dokumentace, směrnic a vnitřních předpisů, včetně průběžné aktualizace
Správa budov - zodpovědnost za technický stav objektů firmy
Předkládání návrhů na odstranění závad a nedostatků
kompletní odpovědnost za BOZP a PO ve výrobní společnosti
zajišťování úkolů v prevenci rizik, identifikace a hodnocení rizik
úprava předpisů a pravidel v rámci novelizace zákonů, norem a pravidel
školení BOZP a PO, komunikace s úřady, tvorba interní dokumentace, agenda pracovních úrazů

Nabízíme:

zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
práci v jednosměnném pracovním režimu
služební automobil, telefon i notebook
jazykový kurz AJ v rámci firmy
zaměstnaneckou kartu na nákup firemních výrobků
příspěvek na obědy

Společnost
Maso Jičín s.r.o.
Adresa
Konecchlumského 1075, Jičín – Valdické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Revizní technik, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Maso Jičín s.r.o., Ing. Veronika Klusáková