Provozovatel menšího 4* wellness hotelu s rodinnou atmosférou v příjemné lokalitě nedaleko centra Děčína hledá kolegu/kolegyni na pozici recepční. Součástí hotelu je restaurace s vinárnou a luxusní wellness .

Recepční hotelu

Hotelová kapacita je něco málo přes 20 pokojů a hotelové aktivity jsou přizpůsobené jak jednotlivým hostům, tak i menším skupinkám či korporátní klientele.

Hledáme příjemnou Recepční se znalostí němčiny, angličtiny a češtiny.

Náplň práce:
• uvítání hostů, check-in a check-out hostů
• zajištění hladkého chodu recepce
• komunikace s hosty v rámci concierge (doplňkové služby) a dalších požadavků zaměřených na doprodej služeb hotelu
• komunikace s hosty po telefonu a emailu, vyřizování rezervací

• práce s rezervačním systémem Agnis
• zodpovědnost za přijaté platby

Požadavky na kandidáta/ku:
• ukončené SŠ vzdělání
• zkušenosti na dané pozici Recepční v hotelu velkou výhodou
• konverzační znalost němčiny a angličtiny
• znalost práce se systémem Agnis velkou výhodou případně s jiným rezervačním systémem
• profesionální vystupování, příjemný vzhled, aktivní přístup k hostům
• dobrý mluvený projev osobně i po telefonu
• schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme:

  • velmi dobré mzdové ohodnocení 22 – 30 000,- hrubého + měsíční výkonnostní odměny + roční bonus
  • příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, práce s profesionály
  • zázemí finančně silné společnosti
  • nástup dle dohody a možností

Těšíme se na Váš životopis s fotografií v českém jazyce spolu s motivačním dopisem.

Společnost
CANABA a.s.
Adresa
Děčín – Děčín XVII-Jalůvčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Administrativní pracovník, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Canaba a.s., Leona Potužníková
725 593 906