Díky týmu špičkových certifikovaných expertů a konzultantů dnes pomáháme zákazníkům v zavádění nových technologií a inovativních řešení v oblasti komunikace, kontaktních center, IT infrastruktury, správy koncových zařízení i outsourcingu. Úzké propojení se silnou mateřskou Soitron Group nám umožňuje pokrýt kompetenčními a dalšími zdroji i ty nejnáročnější projekty v celém regionu. Více o nás najdete na www.soitron.cz

Full Stack Developer (Fully Remote)

Pro naši sesterskou společnost 2Ring (pobočka Liberec) hledáme Web/.Net programátory na psaní moderních aplikací používaných po celém světě. Staňte se členem agilního týmu a naučte se používat nejmodernější vývojové technologie a metodiky.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Analýza požadavků
  • Navrh architektury
  • Psaní, kontrola a testování kódu

POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE:

o Microservices

  • Docker/Kubernetes
  • RabbitMQ

o Languages and Frameworks

  • JavaScript/TypeScript
  • C#, .Net Core
  • Python, Bash, PowerShell
  • CSS, HTML
  • Vue.js
  • Node.js, Socket.IO

o Další technologie

  • SQL, Redis, Apache Cassandra
  • Nginx, Traefik
  • Azure DevOps Server, Git
  • Visual Studio Code
  • Ubuntu Server

POUŽIVANÉ METODY A POSTUPY:

  • REST
  • SPA
  • Scrum
  • Denní standupy
  • Kolektivní vlastnictví kódu
  • Automatizované testy/builds

VÍTANÉ DOVEDNOSTI:

  • .NET
  • C#
  • HTML + CSS JavaScript / jQuery
  • Zkušenosti s agilním vývojem
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Chuť se učit nové věci

NABÍZÍME:

  • Vaše práce bude využívána tisíci lidí v desítkách zemí na (téměř) všech kontinentech
  • Práce z domu
  • Otevřená, přátelská a neformální atmosféra
  • Plochá struktura řízení
  • Týmové a rodinné akce pro vás a vaše příbuzné

Společnost
SOITRON s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

SOITRON s.r.o., Anna Leskovjanská
+421915992030
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.