Hledáte smysluplnou práci, kterou denně pomůžete druhým?
Pojďte s námi podat pomocnou ruku těm, co to potřebují.

VČELKA sociální služby o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, díky nimž zachovává jejich soběstačnost a umožňuje jim setrvat doma ve svém přirozeném prostředí. Poskytuje pomoc a podporu i jejich rodinám.

Pracovník v terénních sociálních službách - DPP

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici Pracovník v terénních sociálních službách střediska Česká Lípa. Jedná se o práci na DPP (ideální jako přivýdělek - jedná se o směny v odpoledních a večerních hodinách).

Náplň práce:

  • dopomoc a zajištění péče klientům v jejich přirozeném prostředí

Požadujeme:

  • praxe v sociálních službách je podmínkou, nutný kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel
  • aktivní řidič
  • dokončené základní vzdělání
  • bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost
  • empatii a respekt
  • flexibilitu
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • 130 Kč/hod
  • zázemí stabilní organizace
  • smysluplnou práci
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
  • metodické vedení a supervize

Nástup možný ihned.

Společnost
VČELKA sociální služby o.p.s.
Adresa
Pivovarská 3157, Česká Lípa
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Terénní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

VČELKA sociální služby o.p.s., Barbara Tschunková
601 151 308
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.