Jsme Bluesoft, digitální agentura, která vytváří webové aplikace a e-shopy pro přední české i evropské firmy na platformě Kentico Xperience. Jako přední partner této světové firmy dokážeme díky hlubokému know-how, znalosti produktu i zakladatelů, zprostředkovat špičkovou zákaznickou zkušenost, bezpečnost, perfektní zákaznický servis a snadný rozvoj a škálovatelnost. Za svou historii jsme zpracovali na této platformě již stovky úspěšných projektů pro přední firmy, jako je E.ON, Sazka, Walmark, Bank of Austria, Carlsberg, CzechInvest a řada dalších.

C# .NET Core Developer webových projektů

Hledáme backend-end developera, který se dobře orientuje v OOP (ideálně C# & .NET Core), nenechá se jen tak něčím zaskočit, má prokazatelné zkušenosti a hledá práci, která ho bude bavit. Nabízíme spolupráci na Full/Part time (on site). Pozice je vhodná i pro VŠ studenty technických oborů.

Náplň práce

  • vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací na platformě Kentico Xperience nebo CaaS Kentico Kontent
  • zapojení do kompletního cyklu vývoje produktů, od návrhu architektury až po vývoj a nasazení do produkčního prostředí
  • komunikace s členy týmu

Očekáváme

  • Dobrou znalost objektově orientovaného programování (C# .NET Core výhodou)
  • Dobrou znalost SQL
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Anglický jazyk min. na úrovni B1

Výhodou

  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací
  • Zkušenosti s MS SQL
  • Zkušenosti s platformou Kentico
  • Znalost JavaSriptu, REACTu nebo jiných front-endových technologií

Nabízíme

  • Full/Part time (min. 90 hodin/měsíc) ve Zlíně
  • Práce na HPP/DPP nebo spolupráce na IČO + bonusy za nadstandardně odvedenou práci
  • Flexibilní pracovní dobu, práci v mladém kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Spolupráci na zahraničních projektech
  • Teambuildingy a zábava v kanceláři i mimo ní
  • Relaxační zónu, čerstvé ovoce a PS4 Pro bereme jako samozřejmost
  • Možnost účasti na vzdělávacích akcích dle vlastního výběru
  • Po práci můžete sportovat s kartou Multisport hrazenou firmou (100% full-time, 50% part-time)
  • Získání zkušeností s profesionálním webovým systémem Kentico
  • Dobré finanční ohodnocení a bonusy za nadstandardně odvedenou práci

Zašlete nám Vaše CV a s termíny pohovorů formou video callu Vám dáme vědět do 3 pracovních dnů.

Společnost
Bluesoft s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, .NET vývojář, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bluesoft s.r.o., Natálie Švachová
+420 734 594 018
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.