NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Plánovač v SAPu - Logistika

Hledáte možnost dlhoudobého uplatnění v stabilné a rostoucí společnosti a chcete naplno využít svojí znalost cizáho jazyka?

Pro mého klienta - mezinárodní výrobní Tier1 automotive společnost se sídlem v Pardubicích - hledám vhodné kandidáty na pozici:

Plánovač v SAPu/Master Scheduler pro logistiku!

Klient je otevřen profilům jak seniorních kandidátů, kteří by se rádi dostali třeba i do vedoucí pozice, tak i juniorům, kteří nemají tolik zkušeností, ale za to mají velkou chuť učit se.

Jedná sa o zajímavou příležitost v oblasti výrobní logistiky. Spolupracovat budete na zbrusu nových projektech pro premiové automotive zákazníky. Hledám někoho s backgroundem na logistice, zkušeností s prací v SAP, proaktivním přístupem a silnou angličtinou, jelikož se jedná o práci v mezinárodním prostředí.

Náplň práce:

  • Zajišťuje zavední metod a nástrojů pro řízení výroby a logistiky v rámci závodu
  • Aktivně se podílí na nových projektech a zajišťuje připravenost logistiky
  • Pravidelně reportuje a aktualizuje KPI v oblasti logistiky
  • Poskytuje podporu, eskaluje na vyšší úroveň podpory
  • Technická podpora a trénink koncových uživatelů
  • Řídí iniciativy zlepšování
  • Navrhuje ve spolupráci s koordinátorem efektivity výrobního systému vizuální řídící systémy pro zlepšení schopnosti reakce v případě problémů

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenost na oddělení logistiky ve výrobním závodě nutnost
  • Znalost AJ slovem a písmem (min. úroveň B2)
  • Znalost systému SAP (user)

Pokud chcete posunout svou kariéru vpřed nebo uvažujete o vhodné změně – neváhejte odpovědět Vaším životopisem co nejdřív! Klient pořádá pohovory už od příštího týdne.

Hledáte něco jiného v oboru nebo znáte někoho, kdo by se hodil na podobnou pozici?

Neváhejte mě kontaktovat a můžeme se pobavit o dalších možnostech spolupráce.

Těším se na spolupráci!

Společnost
NonStop Consulting s.r.o.
Adresa
okres Pardubice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 38 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Správa systémů a HW, Výroba a průmysl, Logistik, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Consulting s.r.o., Etela Kocisova