Společnost GASTRO PRODUCTION s.r.o. rozšiřuje svůj tým.
Investujeme do nového technologického parku - nejnovější stroje od společnosti TRUMPF.

GASTRO bylo založeno v roce 1990 a má více než 20 let zkušeností s výrobou a dodávkami projektů průmyslových velkokuchyní. Našim cílem je stát se hlavním dodavatelem projektů velkokuchyní pro nejlepší poskytovatele v Evropě. Gastro dodává profesionálním firmám v oblasti gastronomie. Prostřednictvím úzké spolupráce s našimi zákazníky chceme nadále vyvíjet a přizpůsobovat své výrobky vždy aktuálnímu požadavku trhu. Doufáme, že společně s Vámi vytvoříme v budoucnosti mnoho zajímavých projektů.

Mistr strojírenské výroby

Co vás čeká

  • zodpovědnost za plynulý chod výroby - řízení kolektivu pracovníků, zaškolování, plnění výrobního plánu atd.
  • řízení výrobních procesů
  • organizace práce na pracovišti - přidělování úkolů podřízeným pracovníkům podle jejich pracovního zařazení
  • zodpovědnost za materiálový tok
  • kontrola kvality výrobků a kompletnosti zakázek
  • přímá komunikace a spolupráce s ostatními odděleními navázanými na výrobu
  • zodpovědnost za dodržování zásad BOZP, PO
  • práce s informačním systémem KTKw
  • práce v jednosměnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání technického směru nebo SOU s maturitou
  • praxi na podobné pozici ve výrobě
  • znalost čtení technické dokumentace
  • samostatnost a spolehlivost
  • organizační schopnosti - být schopen organizovat práci sobě i druhým
  • zkušenosti s vedením kolektivu - dobré komunikační dovednosti
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • manuální zručnost
  • aktivní a pozitivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • různorodou pracovní náplň
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí silné a stabilní prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost osobního rozvoje
  • plnohodnotné zaškolení
  • závodní stravování, stravenková karta Edenred - stravenka 100,-/ks (obědy v měsíci nástupu zdarma)
  • zaměstnanecké benefity - příspěvek na dovolenou až 20.000,-/ rok (po celém odpracovaném roce u společnosti - dle interní směrnice)
  • motivující finanční ohodnocení - dle předchozích znalostí a zkušeností
  • dovolená 2 dny navíc = 22 dní /176 hodin/

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Veškeré Vámi zaslané materiály jsou považovány za důvěrné.

Společnost
GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Adresa
Zemědělská 500, Kamenný Újezd
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GASTRO PRODUCTION s.r.o., Ing. Miroslav LÍBAL, MBA
+420 727 876 194