Pro našeko klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáty na pozici Mechanik výrobních zařízení

Náplň práce

  • odstraňování závad výrobních strojů
  • provádění preventivní údržby v souladu s údržbovými plány
  • evidence poruch a záznamy do provozní dokumentace výrobních zařízení
  • spolupráce při řešení poruch s vedoucím údržby

Požadujeme

  • znalost strojní technologie
  • ochotu pracovat ve směnném provozu i když jen sezónně
  • zodpovědný a týmový přístup k práci

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • podnikové benefity ( 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění ap.)
  • platové ohodnocení podle délky praxe v oboru

Hledáme kandidáty ideálně z Prahy 7, 8, 9, 10 a Prahy východ, Kladna, Kralup nad Vltavou, Odolené Vody a okolí

Nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy veditovatelném formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5

Společnost
Prosperita HR
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Mechanik, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Personální agentura Prosperita HR
00420606772732
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.