Broker Consulting, a.s. je stabilní a silná akciová společnost s dlouhou historií a rapidním a dlouhodobým růstem.
Primární doménou naší společnosti je obchod, který se opírá o vysoce kvalitní lidský kapitál cca dvou tisíc obchodníků.
Naším cílem je být silným leaderem trhu, jak z pohledu velikosti, tak z pohledu inovací a kvality služby. I přes rapidní růst si uvědomujeme, že naše obchodní modely a technologické zázemí musí jít s dobou a v tom kontextu procházíme digitální transformací, jež zásadním způsobem mění charakter a modus operandi naší společnosti.

Ve výsledku nás proměna vede z primárně obchodní firmy s IT doplňkem do stavu technologické firmy dělající náš business.

Toto vede na rapidní nárůst IT podstruktury organizace a my v tomto kontextu hledáme cílevědomé posily napříč spektrem kompetencí a seniorit - zde jsme u klíčového důvodu, proč si v našem týmu přejeme i Vás.

IT Sourcing manažer/ka – Praha / Plzeň

Jste ambiciózní a hledáte svojí šanci? Jste šikovný/á v navazování vztahů s kandidáty? Umíte pracovat aktivně a efektivně? Chcete prostor pro realizaci a možnost podílení se na rozvoji IT divize? Chcete se podílet na náboru v našem IT? Jsme příležitost právě pro Vás! Ozvěte se nám.

Co přesně bude Vaším úkolem?

Dodávání kandidátů dle požadovaných kompetencí, seniorit a osobnostních předpokladů - dle kapacitního plánu společnosti.
Proaktivní dohledávání kandidátů, budování a udržování poolu (i potenciálních) kandidátů – CRM.
Proaktivní spolupráce s náborovými agenturami a platformami.
Budování povědomí o firmě na trhu práce jako o technologické společnosti.
Organizace zastoupení společnosti na relevantních událostech, jako jsou job fairs atd.
Budování a management lead sítě - stávající zaměstnanci, obchodní síť a další.
HR/IT marketingová strategie - návrh a implementace.

Co k tomu potřebujete?

Být proaktivní, nebojácná, silná a vytrvalá osobnost s obchodním duchem.
Perfektní orientaci a zkušenosti z aktuálního světa HR/IT.
Samostatnost a jasnou vizi, jak dosáhnout vytyčených cílů.
V IT recruitmentu se pohybovat zkušeně jako ryba ve vodě.
Znalost IT technologií v dostatečné míře. S kandidáty mluvit stejným jazykem.
Na sociálních sítích být jako doma, FB kampaně a LI search jsou pro Vás každodenní aktivitou.
Mít rád práci s lidmi, umět jim naslouchat.
Mít skvělé osobnostní a komunikační předpoklady.

Koho se těšíme přivítat mezi nás?

Na člověka s pozitivním přístupem k životu, k práci, k lidem, s chutí prezentovat úspěšnou, stabilní a perspektivní firmu. Na člověka se zájmem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce. Prostě na kolegu či kolegyni, kteří se nevzdají, i když to občas s kandidátem nevyjde.

Výhodou bude, pokud víte jaký je rozdíl mezi Javou a JavaScriptem a o IT víte ještě mnohem víc.

Co Vám můžeme nabídnout

Velký prostor k seberealizaci a pracovní svobodu ve firmě, která je ekonomicky stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům. Zodpovědnou a smysluplnou práci, v rámci které, si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Směrodatné jsou viditelné výsledky. Dynamické, výkonnostně založené odměňování, odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem. Funkční tým kolegů ve velmi příjemném prostředí s téměř až domácím zázemím (moderní kanceláře). Možnost být důležitou součástí zásadní technologické transformace naší společnosti. Nesvazování nesmyslnými pravidly korporátu. Svobodu dle míry zodpovědnosti a spolehlivosti. Výkon práce z domova.

Společnost
Broker Consulting, a.s.
Adresa
Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, HR konzultant, IT konzultant, Náborář, HR specialista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Broker Consulting, a.s., Ilona Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.