NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, která je přední světovou společností poskytující produkty, technologie i služby pro péči o zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Podporujeme úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Společnost Covetrus s mateřskou centrálou v USA zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců ve 25 zemích světa.

V letošním roce jsme se zúčastnili celosvětového průzkumu OHI (Organizational Health Index), který hodnotí spokojenost zaměstnanců mezi více než 1 900 firmami po celém světe a jsme pyšní na to, že naše firma uspěla lépe než 92 % všech hodnocených zaměstnavatelů

Corporate Branding Specialist

Do našeho produktového týmu v Brně hledáme parťáka/čku, který/á podpoří prodej naší privátní značky v České Republice a zároveň se bude podílet na dalších aktivitách směřujících k rozvoji obchodu na Slovensku.

Více o tom, čemu se budete věnovat…

 • Budete úzce spolupracovat s brand manažerkou naší značky na objednávání produktů u našeho evropského centrálního týmu (převážně zdravotnický a spotřební materiál do ordinací) a optimálním řízení skladových zásob.
 • Jako pravá ruka brand manažerky ji v případě potřeby zvládnete zastoupit. Samozřejmě po zvládnutí adaptačního období.
 • Budete udržovat aktuální databázi našich produktů v našem interním softwaru (karta zboží, popisky, fotky, atd).
 • Budete aktivně spolupracovat s týmem pro legislativní záležitosti (Regulatory), abychom měli všechny produkty správně registrované u dozorových orgánů. A také budete komunikovat s dalšími odděleními napříč firmou (marketing, sklad, reklamace, obchodní zástupci, call centrum, finanční oddělení).

Co od Vás na této pozici očekáváme?

 • Hledáme parťáka, který umí zkoordinovat vícero prvků (plánovaní a koordinace marketingových aktivit, skladové zásoby, výrobu produktů) a zároveň mu je vlastní analytické myšlení.
 • Bez potíží se zvládnete domluvit v angličtině (telefon, e-mail, video). Tu využijete především při denní komunikaci s centrálním evropským týmem pro naši korporátní značku.
 • Používáte Excel jako efektivní pracovní nástroj (využijete například kontingenční tabulky nebo funkci Svyhledat).
 • Jste dobrý parťák do týmu, ale umíte pracovat i samostatně.
 • Vaší výhodou mohou být jakékoliv zkušenosti s nákupem, případně obchodem nebo marketingem.

Co vám můžeme nabídnout?

 • Dáme Vám možnost se přímo podílet na propagaci a prodeji naši privátní exkluzivní značky, která je na trhu již dobře zavedena, ale zároveň má před sebou slušnou perspektivu.
 • Nabídneme Vám práci, která bude náročná, ale bude Vás naplňovat a určitě si rozšíříte komfortní zónu.
 • A něco navíc: flexibilní pracovní dobu, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), placené volno na vaše narozeniny, možnost využít home-office, firemní akce (v létě grilovačka/v zimě vánoční večírek), stravenky 100 Kč/stravenkový paušál, slevy na firemní produkty, slevy u našich partnerů (mobilní operátor, banky, výrobci aut), očkování proti chřipce 1x ročně zdarma, extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma :)
 • Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

Zaujala vás tato pozice? Pak rozhodně zašlete životopis! Těšíme se.


Informace o pozici

Společnost
NOVIKO s.r.o.
Adresa
Palackého třída 537/163, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Nákup, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Nákupčí, Product Specialist, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


NOVIKO s.r.o., Tereza Ptáčková