Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze hledá do svého PR týmu PR/Marketing specialistu.

Náplň práce:

  • spolupráce na přípravě fakultních projektů a jejich propagace
  • spolupráce na přípravě celouniverzitních akcí ČVUT
  • spoluúčast na plánování komunikační strategie fakulty
  • zajištění interní a externí komunikace – newsletter, letáky, fotky, videa
  • komunikace s médii se zaměřením na propagaci vědeckých výsledků
  • budování dlouhodobé spolupráce s médii
  • spolupráce s grafikem

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • minimálně 3 roky praxe v oblasti PR/marketingu
  • samostatnost a zodpovědnost v rámci zadaných úkolů
  • komunikační a organizační schopnosti
  • otevřenost pro kreativní nápady
  • schopnost práce v týmu
  • znalost AJ na úrovni minimálně B2
  • dobrou znalost českého jazyka
  • uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
  • zkušenosti se správou sociálních sítí

Výhodou:

  • zkušenosti s přípravou textů a obsahu pro média a sociální sítě
  • znalost nastavení reklam na sociálních sítích
  • zkušenost s prací v redakčních systémech
  • zkušenost s prací v grafických programech
  • znalost vysokoškolského prostředí
  • pozitivní přístup k technologiím

Nabízíme:

  • možnost vytvářet image/profil nejžádanější fakulty v rámci prestižní univerzity ČVUT
  • práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru IT
  • prostor pro kreativní různorodou práci a realizaci vlastních nápadů
  • přátelské prostředí moderní fakulty
  • časově flexibilní práci
  • odměňování dle vnitřního mzdového předpisu ČVUT (https://www.cvut.cz/vnitrni-predpisy#mzp) plus osobní ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu určitou s potenciálně možným prodloužením na dobu neurčitou
  • 6 týdnů dovolené
  • pracoviště v univerzitním Kampusu Dejvice, kousek od metra
  • příspěvek na stravování
  • možnost využívat sportovní a rekreační zařízení ČVUT
  • vzdělávací kurzy
  • pracovní notebook

Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

  • profesní životopis
  • motivační dopis v rozsahu cca 1000 znaků
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

K přihlášce je možné přiložit prezentace svých dosavadních výsledků v oblasti PR a marketingu.

Společnost
ČVUT v Praze, Fakulta informačních technologií
Adresa
Thákurova 2700/9, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel