Společnost SEADON s.r.o. je stavební společnost s dlouhodobou tradicí v oblasti provádění komplexních staveb. Společnost se vyznačuje především specializací se na výrobu a montáž střešních světlíků, střešních plášťů a opláštění budov formou odvětrávaných fasád nebo sendvičovými panely. Více na www.seadon.cz.

Stavbyvedoucí / Technik SEADON s.r.o.

POŽADUJEME

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxi ideálně 2 roky v oblasti stavebnictví
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat, organizační schopnosti, samostatnost
  • počítačové dovednosti – MS Office – pokročilý, Autocad, Kros
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • účast na zajímavých a velkých projektech
  • uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti
  • vlastní automobil (také pro soukromé užívání)
  • mobilní telefon
  • notebook
  • řádné školení
  • flexibilní pracovní doba
  • osobní přístup pro změnu a kariérní růst
  • nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE

  • zajištění stavební připravenosti a zaměření
  • zadávání do výroby
  • řízení montážních prací, zodpovědnost za jejich kvalitu
  • kontrola rozpočtu realizace zakázky
  • vedení stavebního deníku
  • komunikace se stavbyvedoucím na straně klienta
  • dodržování smluvních podmínek zakázky

Společnost
SEADON s.r.o.
Adresa
Rovniny 1116/45, Hlučín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.