Společnost SEADON s.r.o. je stavební společnost s dlouhodobou tradicí v oblasti provádění komplexních staveb. Společnost se vyznačuje především specializací se na výrobu a montáž střešních světlíků, střešních plášťů a opláštění budov formou odvětrávaných fasád nebo sendvičovými panely. Více na www.seadon.cz.

Rozpočtář/ka, Kalkulant/ka- SEADON s. r. o.

Požadujeme

- SŠ / VŠ stavebního směru
- praxi na obdobné pozici minimálně 3 let (není podmínkou)
- počítačové dovednosti: Excel, Word, AutoCAD, rozpočtové programy Kros, Calida, Eurocalc atd.
- zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat, organizační schopnosti, samostatnost
- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- účast na zajímavých a velkých projektech
- uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti
- odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti
- řádné školení

Náplň práce

- provádění cenových kalkulací jednotlivých staveb
- tvorba rozpočtů a harmonogramů pro výběrová řízení
- komunikace s dodavateli

- spolupráce s obchodními manažery a stavbyvedoucími/techniky

- zakreslování stávajících stavů a jejich úprava
- zodpovědnost za správný průběh výběrových řízení a zajištění podkladů pro tuto činnost
- příprava podkladů pro obchodní nabídky

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce a do přílohy uveďte: Rozpočtář/ka, Kalkulant/ka.

Společnost
SEADON s.r.o.
Adresa
Rovniny 1116/45, Hlučín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.