Jsme nestátní nezisková organizace, která poskytuje své služby v sociální oblasti. Cílovou skupinou jsou lidé s postižením, senioři, lidé bez domova a všichni ti, kteří se dostali do nejrůznějších těžkých životních situací. Ve své práci realizujeme biblické zásady lásky a služby lidem potřebným a lidem v nouzi.

Výpomoc v kuchyni, SAREPTA Komorní Lhotka, domov pro seniory

Požadujeme

  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • pracovitost

Náplň práce

  • výpomoc při přípravě pokrmů
  • umývání nádobí

Nabízíme

  • dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti - zástup za dovolené a pracovní neschopnosti v kuchyni
  • předpokládaný nástup dle domluvy
  • odměna za práci 130 Kč/hodinu
  • práci v příjemném kolektivu

Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči pozvání k výběrovému řízení.
V případě dotazů k pracovnímu místu kontaktujte prosím koordinátorku střediska, paní Mgr. Wiolettu Sabelovou na tel. č. 703 872 226.

Společnost
Slezská diakonie
Adresa
Komorní Lhotka
Požadované vzdělání: Základní
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Slezská diakonie, Veronika Nyberová
731 120 262