Naše společnost W&R obuv provozuje síť prodejen a e-shopů (www.rieker-eshop.cz , www.wrobuv.cz , www.svetbot.cz ) s obuví značek Tamaris a Rieker. Hledáme šikovného grafika k naší grafičce do naší kanceláře v Brně Líšni.

Co vás čeká

• Práce na PC v programu Photoshop

• Výroba bannerů a newsletterů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Zkušenosti s programem Photoshop

• Kreativita při výrobě bannerů

• Perfektní znalost práce na PC

Co vám můžeme nabídnout

• Práci ve velmi dobrém kolektivu a možnost platového růstu

Společnost
W&R obuv, spol. s r.o.
Adresa
Jedovnická 2565/6a, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 24 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel