Stručná náplň pozice:

Řízení činností a procesů odboru ekonomického, zabezpečení finančního hospodaření města dle zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, příprava, kontroling rozpočtu města.

Požadavky na uchazeče zákonné:

Požadavky na uchazeče profesní:

vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu se zaměřením zejména na ekonomiku, finance, účetnictví, veřejnou správu; znalost rozpočtových pravidel a účetnictví územně samosprávných celků;manažerské, komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti;řidičské oprávnění skupiny „B“;

Výhodou bude, pokud budete disponovat:

praxí na vedoucí pozici;výhodou praxí ve veřejné správě; zvláštní odbornou způsobilostí podle vyhlášky č. 512/2002 Sb., v platném znění.

Co vám můžeme nabídnout

Velmi zajímavou a nevšední práci s velmi širokým záběrem, ne zcela nezajímavé benefity,uspokojivé platové ohodnocení.

Jak se máte přihlásit a co je potřeba doložit?

Budeme se těšit na Vaše přihlášky.

Společnost
Město Štětí
Adresa
Mírové nám. 163, Štětí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Město Štětí, Ladislav Balatý
720 991 984
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.