Máte středoškolské vzdělání informačních technologií a chtěli byste pracovat v tomto oboru? Tak teď zpozorněte :)! Nabízíme Vám možnost uplatnění se jako správce výrobních systémů, kde k úspěšnému výběrovému řízení potřebujete mít jen zájem o Váš profesní růst a lepší angličtinu, kterou budete používat na denní bázi. Takže pokud Vás láká práce v oboru informačních systémů a ať již máte, nebo ještě nemáte, tyto profesní zkušenosti, máme pro Vás něco speciálního :). Zašlete nám svůj životopis a nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost práce!

Výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá nového člena týmu na pozici:

SPRÁVCE VÝROBNÍCH SYSTÉMŮ/ JUNIOR - VŠE NAUČÍME (30 000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* Základní podpora a správa výrobních a firemních systémů (SAP)
* Implementace nových řešení včetně testování a školení uživatelů
* Účast na vývojových projektech
* Komunikace s pobočkami napříč Evropou

CO POŽADUJEME?
* Středoškolské, avšak ideálně, vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií
* Zájem o práci jako správce výrobních systémů a chuť na sobě pracovat
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni (budete využívat na denní bázi)
* Umění používat "zdravý selský rozum" a mít zodpovědnost za svou práci
* Základní znalosti SQL jsou pro Vás výhodou

CO NABÍZÍME?
* Zázemí ekonomicky silné a ničím neohrožené společnosti
* Věříme, že dobré finanční ohodnocení v závislosti na Vaši předchozí praxi a dovednosti
* Mnoho benefitů zpříjemňujících jak práci, tak hlavně osobní život
* Pohodový kolektiv, motivující vedení, dobrý adaptační plán
* Skvělé personální oddělení starající se o Vaše blaho a bezproblémové výběrové řízení
* Prostředí, kde budete zažívat pozitivní vibrace nejen v den výplaty :O)

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Práce je vhodná pro muže i ženy

Společnost
TresJob s.r.o.
Adresa
Myslivečkova 914/1, Hradec Králové – Slezské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, Databázový administrátor, SAP konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TresJob s.r.o., Michal Varkoček
+420 605 496 120