MIVALT s.r.o. je úspěšná česká obchodně - výrobní firma, která se zabývá výrobou technologických zařízení pro čištění odpadních vod z domácností i z technologických procesů v průmyslu. Dodáváme také komponenty v oblasti čištění vod a pro průmysl. Daří se nám jak na domácím trhu, tak i v zahraničí, kde naše zařízení fungují spolehlivě na všech kontinentech světa.
Pro zvýšení náskoku oproti konkurenci posilujeme neustále technologické a technické know-how a také zvyšujeme efektivitu prodeje.
Pokud jste fandou technologií, dovedete využívat v praxi slušné technické znalosti a navíc dobře komunikujete a umíte posouvat věci kupředu, určitě se nám ozvěte.

Produktový manažer / Podpora prodeje

Co Vás čeká

Osvojení technických parametrů komponent a zařízení a jejich aplikací
Neustálé technické a aplikační vzdělávání v oblasti komponent a zařízení
Technická podpora prodeje
Technická podpora a konzultace se zákazníky a partnery
Spolupráce na vývoji nových zařízení

Obchodní aktivity z kanceláře
Aktivní kontakt se zákazníky
Zpracovávání nabídek
Aktivní činnost pro realizaci nabídek
Úzká spolupráce s obchodníky a s plánováním výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít

Technické vzdělání a víceletá praxe
Schopnost orientace v technických parametrech zařízení a komponent a v jejich uplatnění v konkrétních aplikacích
Základní znalosti obchodního procesu
Cílevědomost a schopnost dotahovat zadání do úspěšného konce
Srozumitelná a otevřená komunikace
Týmový duch
Zodpovědnost
Angličtina na komunikativní úrovni

Praxe v oblasti čištění vod a/nebo v oblasti zařízení a komponent pro dopravu kapalin je vítána
Uvítáme znalosti a praxi s prací v ERP systému
Znalosti dalších jazyků (španělštiny, francouzštiny, němčiny) jsou Vaší výhodou
Oceníme Vaše praktické zkušenosti a prokazatelné výsledky v on-line obchodu B2B

Co Vám můžeme nabídnout

Zázemí stabilní společnosti s více než 14 letou historií
Motivující a smysluplnou práci v rostoucí firmě působící v mezinárodním prostředí
Seberealizaci při spolupráci na produktech, které jsou konkurenceschopné na všech kontinentech
Spolupráci při vývoji nových produktů
Práci v příjemném a zodpovědném kolektivu
Volný prostor pro vlastní kreativitu a zlepšování
Ohodnocení konkrétních přínosů

Společnost
MIVALT s.r.o.
Adresa
Hlinky 972/34, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MIVALT s.r.o., Tomáš Mívalt
775 660 052