Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušenou osobnost pro pozici

Manažer nákupu

Náplň práce

  • Řízení nákupního oddělení
  • vedení, podpora a motivace malého týmu nákupního oddělení
  • rozvoj vztahů s dodavateli
  • optimalizace nákupních procesů
  • reporting řediteli společnosti a zahraniční centrále
  • spolupráce s ostatními úseky napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelnou praxi na obdobné vedoucí pozici v nákupu
  • znalost prostředí výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pokročilá znalost MS Office
  • manažerské schopnosti a profesionální komunikační dovednosti
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • Možnost seberealizace v prosperující mezinárodní společnosti
  • profesionální a přátelské prostředí
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností a balíček firemních benefitů
  • pracoviště v dojezdové vzdálenosti z Kolína.

Společnost
Manuvia
Adresa
okres Kolín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka
+420 730 515 181