Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě. Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.

Konstruktér CAD CATIA V5 (pneu)

Náplň práce:

  • provádění konstrukčních prací 3D/2D v SW Catia V5 v oblasti všeobecného strojírenství a výroby automobilů,
  • tvorba pneumatických schémat, zpracovávání pneumatické dokumentace, tvorba kusovníků a vypracovávání materiálové specifikace
  • zpracovávání zákazníkem požadované dokumentace souvisejících s konstrukční činností,
  • po zapracování koordinace a vedení menšího konstrukčního týmu při zpracování dílčích částí projektů

Požadavky na uchazeče:

  • úspěšně dokončené technické vzdělání (ÚSO, VŠ)
  • znalost konstrukčního programu CAD - Catia V5 podmínkou
  • zkušenosti v oblasti provádění konstrukčních prací pro automobilový průmysl , oblast výroby automobilové karoserie
  • anglický nebo německý jazyk - úroveň B2
  • český (slovenský) jazyk na komunikační úrovni podmínkou
  • ochota cestovat, v případě potřeby práce přesčas,
  • pečlivost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, schopnost pracovat samostatně ale i týmově,
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Nabízíme:

  • zaměstnání v úspěšné, stále se rozvíjející a stabilní společnosti
  • atraktivní práci na projektech pro světové výrobce automobilů,
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s pružnou pracovní dobou
  • nadprůměrné mzdové ohodnocení, bonusy na základě pracovních a hospodářských výsledků, odměny při pracovních a životních jubileích, profesní růst a osobní rozvoj,
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvky na životní pojištění...)
  • jazykové a odborné vzdělávání pro zvyšování kvalifikace,
  • příjemné pracovní prostředí, fungující zázemí a špičkově vybavené CAD pracoviště,

Společnost
Chropyňská strojírna, a.s.
Adresa
Pod Borkem 318, Mladá Boleslav – Čejetičky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Chropyňská strojírna, a.s., Barbora Slánská
Pod Borkem 318, 29301 Mladá Boleslav, ČR
739 479 503 / 326 711 011
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.