JSI ZKUŠENÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER A RÁD BY SES PODÍLEL NA VIZIONÁŘSKÉM DEVELOPMENTU?

PRAHA

Hledá se profesionál, který bude sdílet cíl realizovat řešení s nadstandardní užitnou hodnotou.

Staň se součástí týmu opravdových realitních profesionálů a dej tak svým zkušenostem z oboru příležitost maximálního využití.

Tato společnost, která díky svému top týmu a neobyčejné vizi vytváří tu nejmodernější architekturu, bude pro každého projektového manažera jednoduše snem.

Tento developer má na starosti ty nejzajímavější projekty, a to zdaleka ne jen po stránce estetiky.

Krom těch nejkvalitnějších lidí, je zde důraz vždy kladen především na vysokou kvalitu provedení a materiálu.

Náplň práce:

  • Koordinace týmů projekčních, inženýrských, konzultantských a realizačních
  • Hledání optimálního technického, ekonomického a provozního řešení projektu
  • Jednání z pozice zástupce objednatele/investora s orgány státní správy a samosprávy
  • Vedení inženýrské a právní činnosti projektu
  • Příprava smluv a řízení dodavatelsko-odběratelských vztahů ve všech fázích projektu
  • Odpovědnost za vedení, organizaci a zabezpečení odborných činností při realizaci
  • Zastupování zájmů zaměstnavatele a svěřených projektů v průběhu celé projektové fáze
  • Odpovědnost za sestavení rozpočtů, harmonogramu, pravidelné vyhodnocování a navrhování řešení

Požadavky:

  • VŠ v oboru pozemní stavitelství
  • Praxe ve stavebním projektovém managementu v ČR
  • Zaměření na rezidenční a/nebo komerční stavby výhodou
  • PC gramotnost, znalost odborného software
  • Skvělé komunikační dovednosti
  • Motivace a dynamický charakter

Klient nabízí:

  • Vysoce odbornou práci ve středně velkém kolektivu
  • Skvělá atmosféra dlouhodobě fungujícího týmu
  • Moderní a estetické pracovní prostředí v budově na stanici metra
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecký program, výuka angličtiny zdarma, týmová setkání
  • Super projekty a sdílení výborného renomé společnosti

Neváhej nám zaslat svůj životopis!

Klíčová slova: "Projektový manažer", "Project Manager", "Project Management", "Developer", "Real Estate", "Real Estate Developer", "Realitní Developer".

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 110 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Prušák Group s.r.o., Dagmar Novakova
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.