Jsme Bageterie Boulevard nebo také jen „BB“, koncept restaurací EXPRES GOURMET.
Dobýváme svět křupavými bagetami s originálními recepturami světových kuchařů. Máme více než 50 restaurací v Česku, na Slovensku, v Německu a jedeme dál.
Od začátku si zakládáme na tom, že věci děláme po svém, ve své režii a za vlastní peníze. Je to pro nás jednoduše důležité. Stejně jako je pro nás důležité dělat všechno jednoduše. Možná jinak, než je běžné. Prostě máme svou hlavu, své hodnoty a své lidi na správných místech. A to se nám vyplácí. Možná i Vy můžete být jedním z nás.

Social Media Specialist

Momentálně do našeho týmu hledáme Social Media Specialistu, který umí kormidlovat mezi různými sociálními sítěmi, poradí si s vytvářením příspěvků, které zachytí oko nejednoho uživatele, a jenž nám pomůže držet kurz u všech našich profilů.

KOHO HLEDÁME A CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

  • Na poli sociálních sítí nejsi už žádný nováček. Se správou profilů máš bohaté zkušenosti a rád by ses této oblasti věnoval dál. Budeš se s námi podílet na tvorbě strategie a vymýšlet nové možnosti, které by pomohly posunout naši komunikaci na sociálních sítích o level výš. Pod svá křídla dostaneš všechny naše firemní profily – Bageterii Boulevard, 360 Pizzu a Crocodille
  • Baví tě vytvářet obsah, uzpůsobovat ho na jednotlivé platformy a sledovat jeho výkonnost. Využíváme především Facebook, Instagram a Twitter, ale rádi se společně s tebou pustíme i do jiných vod, pokud to bude dávat smysl. Společně dáme dohromady, co, kdy a kam budeme zhruba vkládat a tvým úkolem to bude dotáhnout do zdárného konce. Staneš se tedy naším obsahovým králem či královnou.
  • Business Manager, Creative Studio i Google Analytics umíš ovládat levou zadní. Jestliže k tomu všemu rozumíš i nastavování, optimalizaci a vyhodnocování kampaní, máš u nás velkou výhodu.
  • Jsi kreativec, který má spoustu nápadů, jak posouvat jednotlivé brandy a líbí se ti náš způsob komunikace. Jsme tak trochu punkáči a pokud je ti blízká nadsázka a nadhled, stejně jako nám, tak jsi určitě náš člověk.
  • Umíš si hrát se slovy a víš, jak napsat chytlavý popisek či text, který zaujme.
  • Orientuješ se v grafice a minimálně víš, jak popsat svou představu grafikovi.
  • Rád si děláš věci po svém a líbí se ti představa, že si spoustu věcí děláme sami s minimální pomocí externích agentur. Máme svůj marketingový tým, své grafiky, sami se staráme o naši komunitu na sociálních sítích.

ZAUJALI JSME TĚ?

Tak nám pošli svůj životopis, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Nezapomeň se nám už nyní pochlubit a připoj odkaz na profil, jehož obsah si měl na starosti a na který jsi hrdý.

V případě, že nám padneš do oka, spojíme se buď online, anebo se setkáme v našich kancelářích na Praze 9. Nejprve se potkáš s někým z HR, kde si v krátkosti popovídáme o vzájemných očekáváních. Druhé kolo proběhne s Danielou (už nyní můžeš mrknout na její LinkedIn profil či si s ní poslechnout rozhovor v druhém dílu podcastu Creativec), která má u nás digitální marketing na starosti. A pokud to mezi vámi zajiskří, rádi tě co nejdřív uvítáme v našem týmu.


Informace o pozici

Společnost
Crocodille ČR, spol. s r.o.
Adresa
Poděbradská 88/55, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Marketing, Marketingová komunikace, Specialista PR, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o., Kristýna Krouželová