Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER

V současné době hledáme pro rozšíření technického týmu nového kolegu na pozici TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER – realizace technologických projektů pokročilých způsobů nakládání s odpady

Abstrakt pracovní pozice:

Zajištění komplexní agendy vedení svěřených projektů od přípravné až po porealizační fázi. Jedná se především o vedení menších až středně velkých projektových týmů ustanovených k jednotlivým fázím projektů směřujících k vyšší úrovni zpracování a využívání zvláště odpadních materiálů tzn. technologické linky vč. stavebního a infrastrukturálního zajištění … apod.

Náplň práce:

  • komunikace se všemi zainteresovanými stranami,
  • řízení projektových týmů vč. svolávání koordinačních porad;
  • identifikace rizik + návrhy způsobů jejich eliminace, resp. minimalizace;
  • sestavování harmonogramu (projektový plán) projektu vč. kontroly a vyhodnocování plnění úkolů;
  • kontrola klíčových okamžiků projektu (milníků);
  • administrace akceptačních řízení, kontroluje vedení evidence a záznamů o stavu projektu, kontroluje uchovávání projektové dokumentace;
  • vedení agendy změnových řízení a eskalační procedur;
  • provádí kompletaci požadované dokumentace;
  • provádí průběžný dohled, zpracování Zpráv o realizaci projektu a administraci projektu;
  • odpovídá za dodržování schváleného rozpočtu projektu;
  • odpovídá za správnou komunikaci směrem vně projektu;
  • zajišťuje informování o projektu v interním prostředí;
  • řídí lidské zdroje na projektu;
  • vypracování Přehledu užitečných poznatků, závěrečného vyhodnocení projektu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technickém či stavebního směru výhodou;
  • znalost aktuální odpadové legislativy ČR/EU vítána;
  • praxi ve min. 1 rok – (technický projektový manažer);
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • orientace v aktuálních technologických trendech;
  • předně pokročilá znalost AJ slovem i písmem;
  • dobrá znalost MS Office, související administrativy a obecně práce s PC;
  • základní znalost AutoCAD, apod. – orientace ve výkresech výhodou;
  • zodpovědnost, důslednost, samostatnost a flexibilitu;
  • ochota pracovních cest i mimo hranice ČR;

Nabízíme:

  • mobilní telefon, notebook, firemní automobil;
  • práce na zajímavých projektech;
  • různorodá práce kancelář/terén;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • dobrá firemní kultura
  • příjemné pracovní prostředí;
  • zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady;
  • jistotu stabilní a neustále se rozvíjející firmy s dobrým jménem;
  • zaměstnanecké výhody (mobilní telefon, půjčky, vzdělávání + týden studijního volna);
  • bonusové zaměstnanecké programy (BENZINA, ŠKODA AUTO, T-Mobile);
  • práce v přátelském kolektivu;
  • možnost profesní seberealizace;
  • možnost zvyšování si odborné kvalifikace na náklady zaměstnavatele;
  • kancelář Hradec Králové, nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadované jazyky:

  • Angličtina (mírně pokročilá)

Vaše nabídky se strukturovaným CV vč. fotografie + motivačním dopisem zasílejte prostřednictvím odpovědi na tuto pracovní nabídku.

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Průběžná 1940/3, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Project Manager, Technik, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel