CERTLINE, s.r.o. je certifikační společnost akreditovaná ČIA, o.p.s. k provádění certifikací systémů managementu dle norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 13485, ISO 50001, ISO 3834-2, HACCP a SJ-PK s dlouholetou praxí.

Na pozici auditora hledáme pečlivého a analyticky smýšlejícího člověka se zkušenostmi v oblasti systémů managementu dle norem ISO. Pozice je vhodná pro člověka s aktuálními znalostmi a praxí v oblasti podnikové ekologie, ale také řízení kvality nebo zajišťování BOZP. Případná potřebná doškolení k systémům managementu zajistíme.

Nástup je možný od listopadu 2021 - ledna 2022.

Co vás čeká

Plánování a realizace certifikačních auditů dle norem ISO u klientů certifikačního orgánu v rámci České republiky a reporting z nich.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ - vzdělání technického směru nebo příp. vzdělání se zaměřením na podnikovou ekologii.
  • Školení a orientace v systémech managementu dle norem ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001, nebo školení a orientace se zaměřením na ekologii (např. podnikový ekolog) – potřebná školení k systémům managementu v tomto případě zajistíme.
  • Min. 3 roky praktických zkušeností v systémech managementu nebo ekologii.
  • Zájem o neustálé profesní vzdělávání.
  • Systémové analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně a převzít zodpovědnost.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost jednat s vedoucími pracovníky organizací na různých úrovních.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Personální certifikát auditora / manažera systémů managementu dle norem ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001 příp. personální certifikát podnikového ekologa nebo jiné osvědčení obdobného zaměření.
  • Praxi v provádění auditů systémů managementu.
  • Bydliště Brno nebo blízké okolí.

Co vám můžeme nabídnout

• 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
• Příspěvek na dovolenou nebo sportovní aktivity.
• Stravenky.
• Mobil, notebook.
• Podpora profesního rozvoje (např. vzdělávání).
• Občasný home-office.

Společnost
CERTLINE, s.r.o.
Adresa
Šalounova 627/3, Brno – Lesná
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Auditor, Ekolog, Specialista ISO
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CERTLINE, s.r.o., Ing. Lubomír Kolek
+420 728 873 092