WOLIP s.r.o.
Teichmannova 500/56
779 00 Olomouc
Česká republika
www.wolip.cz

SVÁŘEČ - plat +benefity+náborový příspěvek 10.000,-

Pro našeho klienta výrobní společnost v Tršicích obsazujeme pracovní pozice SVÁŘEČ - PALIČ.

Tyto pozice jsou vhodné například pro automechanika, zámečníka.

Co bude náplň Vaší práce:

SVÁŘEČ

  • Svařování pomocí svařovací techniky - upalování nálitků
  • Svařování uhlíkovou elektrodou
  • Svařování CO2
  • Pálení za tepla i za studena
  • Práce při vysokých teplotách
  • Hrubé tvarování odlitků

PALIČ

  • Odstraňování nálitků – apretace
  • Údržba svařovacího zařízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít:

  • Tato práce je vhodná pro zdatné muže s manuální zručností
  • Spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a ochotu se vzdělávat i něco nového
  • Vzdělání není podstatné - firma zapracuje a zaškolí
  • Potřebná praxe na podobné pozici výhodou

Co Vám může firma nabídnout:

  • Náborový příspěvek po zkušební době 10.000,-
  • Firemní telefonní tarif i pro rodinné příslušníky od společnosti T-mobile
  • Pitný režim na pracovišti.
  • Zázemí stabilní společnosti, která se rozvíjí
  • Velmi přátelská a neformální atmosféra
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní fond nebo Benefit kartu po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování -dotované stravování nad rámec zákona
  • Pracovní poměr na dobu určitou a následně na dobu neurčitou

Výhodou bude, pokud:

… se v našich požadavcích najdete a budete mít pocit, že čekáme jen na Vás:-)

V případě, že je tato nabídka přesně to, co hledáte pak neváhejte a zasílejte svůj životopis, případně volejte ohledně bližších informací.

Těším se na Vaše všetečné dotazy, v případě zájmu jsem na telefonu každý všední den od 9:00 do 19:00.

S přátelským pozdravem

Michaela Švarcová
Recruiter Senior

Tel:+420 777 570 079

Adresa
okres Olomouc
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 29 500 – 38 300 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Technik ve strojírenství, Dělník, Konstruktér, Operátor CNC strojů, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

WOLIP s.r.o., Michaela Švarcová
+420 777 570 079
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.