Mapro je stále ještě mladá, rodinná, rozvíjející se a rostoucí společnost, spojující 3 světy: technologii pro zpracování plastů, zpracování plastů a průmyslovou automatizaci. Náš tým je celkem pestrá, mezinárodní společnost - Čechy, Slovensko, Polsko a Ukrajina.

Na čem pracujeme?
Spektrum práce je u nás široké. Na jedné straně budujeme a rozšiřujeme automatizaci ve firmách v ČR a SR (máme aplikace v Německu, Francii, Číně, USA ...), která kombinuje 3 a 6 osé roboty, speciální manipulátory, lasery, kamery, tvářecí a obráběcí zařízení atd. Na druhé straně stavíme jednoúčelové zařízení a linky hlavně pro potřeby automobilového průmyslu. To vše pro desítky (platících, opravdových) zákazníků.
Firma Mapro vypisuje výběrové řízení na pozici:

HR Generalist

Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici HR Generalista.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • Zpracování, vedení a zajištění kompletní personální agendy spojené se vznikem, změnami a ukončováním pracovních poměrů.
  • Identifikování personálních potřeb a nábor nových zaměstnanců (vedení a koordinace výběrových řízení).
  • Řízení adaptačních a bilančních procesů ve spolupráci s vedoucími pracovníky.
  • Zajištění plnění zákonných povinností v oblasti BOZP a PO týkajících se kvalifikačních, odborných a zdravotních předpokladů pracovníků ve spolupráci s vedoucími pracovníky a technikem BOZP a PO.
  • Organizování firemních akcí.
  • Spoluúčast na implementaci nových a zlepšování současných interních procesů (Employer Branding, firemní kultura apod. ).

Co požadujeme?

  • Předchozí praxi na obdobné pozici alespoň 5 let (výhodou je praxe z výrobní společnosti).
  • Zkušenosti s aktivním vyhledáváním a náborem talentů (od preselekce uchazečů, přes vedení výběrových řízení až po onboarding).
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem.
  • Znalost pracovněprávní, mzdové a GDPR legislativy.
  • Velmi dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti. Máte rád/a lidi a umíte jim vysvětlit, co a proč děláte.
  • Proaktivní přístup, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.
  • Výborná znalost MS Office, znalost systému QI výhodou.
  • Řid. průkaz sk. B, znalost anglického jazyka výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Možnost pracovat v úspěšné firmě a podílet se na jejím budování.
  • Svobodu v práci.
  • Podpora profesního rozvoje (on-line vzdělávání na platformě SEDUO aj.)
  • Výbornou kávu ze všech koutů světa :)
  • 5 týdnů dovolené.
  • 3 dny sick days (zdravotního volna).
  • Dotované obědy z oblíbené Hospody u Bystřičky.
  • Příspěvek na rekreaci.
  • Finanční dar k jubileu a finanční příspěvky k narození dítěte.
  • Teambuildingy a firemní akce.

Zaujala vás pozice a rádi byste u nás pracovali? Dejte nám o sobě vědět, pošlete nám strukturovaný životopis a my se vám ozveme!

Společnost
MAPRO spol. s r.o.
Adresa
Bystrovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Personalistika a HR, Personalista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MAPRO spol. s r.o., Martina Grebíková