Společnost SHERLOG Technology, a.s. úspěšně funguje od roku 1992 a pod svou vlastní značkou SHERLOG nabízí unikátní technologie maximálního zabezpečení vozidel, strojů, lodí, nemovitostí, úniku médií z potrubí, monitoring dopravních prostředků, zásilek či osob. Společnost má bohaté zkušenosti s vývojem high-tech softwaru i hardwaru a zároveň s poskytováním přidružených služeb.

Svoji působnost jsme rozšířili i do řady dalších zemí, jako např. Peru, Argentina, Chile, Kolumbie, Mexiko, Rusko a Pobaltí.

Vývojář HW/SW

Náplň práce:

  • Spoluúčast na vývoji a testech nových HW a SW řešení pro speciální zabezpečovací a monitorovací realizace
  • Podpora při provozování systémů pro vyhledávání a monitoring odcizených vozidel a strojů
  • Samostatný prototypový vývoj a spoluúčast na řízení výroby
  • Kreslení schémat anávrhy plošných spojů
  • Samostatná práce s měřícími přístroji

Požadujeme:

  • Zkušenosti na pozici vývojáře HW/SW alespoň 4 roky, nebo schopnosti tomu odpovídající
  • Znalosti návrhových programů (Eagle)
  • Tvorba schémat dle konceptuálůního zadání, výběr součástek, sestavování soupisek, tvorba výrobní dokumentace
  • Znalost zásad správného návrhu desek plošných spojů a procesu zadávání jejich výroby

Nabízíme:

  • rozmanitou a zodpovědnou práci v malém kolektivu
  • odborný a profesní růst
  • zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
SHERLOG Technology, a.s.
Adresa
Limuzská 564/14, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Technika a vývoj, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SHERLOG Technology, a.s., Irena Lišková
221 513 162
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.