OPOP spol. s r.o. ve Valašském Meziříčí je firma s více než 70-ti letou tradici ve výrobě kotlů a další topenářské techniky. Firma se zaměřuje na vývoj a prodej kotlů podporující ekologické vytápění. Další část výroby, dnes už s více než 50%, tvoří exportní kooperační zakázky.

TECHNIK ÚDRŽBY

Co vás čeká

- poskytování pravidelné komplexní, účinné, bezpečné a nákladově efektivní poruchové a preventivní údržby svěřeného zařízení za účelem dosažení požadované kvality, bezpečnosti, spolehlivosti, dostupnosti a integrity zařízení

- zodpovědnost za realizaci principů preventivní a prediktivní údržby v praxi

- zajišťování běžné údržby a oprav strojů a zařízení, případně řešení mimořádné údržby,

- podpora zlepšování funkčnosti strojů a zařízení, provádění drobných modifikací a úprav stávajících nebo nových výrobních přípravků/zařízení

- kontrola podmínek zajišťujících BOZP a PO ve společnosti

- provádění revizí a odstraňování revizních závad

- zajišťování kontrol, oprav, revizí, i ve spolupráci s externími dodavateli,

- kontrolování způsobu a jakosti provádění objednané práce externích firem

- úzká spolupráce se zaměstnanci výroby a kvality

- proaktivita ve smyslu návrhu řešení problémů, opatření k předcházení problémům atd.

- vedení provozních knih

- objednávání náhradních dílů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Koho přesně hledáme?

Zkušeného člověka z údržby, který:

- už na této či obdobné pozici ve výrobě pracoval a umí si poradit

- má zkušenosti se seřizováním výrobních strojů a zařízení

- má znalost problematiky údržby strojního zařízení

- je samostatný, pečlivý, spolehlivý a manuálně zručný

- má dobré organizační, koordinační a administrativní schopnosti

- má aktivní přístup k práci, je komunikativní (je potřeba si s obsluhou strojů a zařízení ujasnit podstatu problému, poruchy atd.)

Výhodou bude, pokud budete umět

svařovat a vlastníte svářečský průkaz - bylo by to skvělé, ale není to podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme Vám práci ve skvělé firmě s dlouholetou tradicí. Možnost pracovat samostatně, dobrý plat a mnoho benefitů - stravenky 120,-Kč; Flexipass v hodnotě 6000,-Kč za rok, věrnostní odměny, týden dovolené navíc, .

Společnost
OPOP spol. s r.o.
Adresa
Zašovská 750, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.