Zavedená a ryze česká stavební společnost MERTASTAV s.r.o., která se díky bohatým zkušenostem řadí mezi špičkové firmy zajišťující kompletní dodávky staveb, hledá pracovníky pro rozšíření svého týmu, z důvodu množství zakázek.

PROJEKTOVÝ MANAŽER / VEDOUCÍ STAVEBNÍ VÝROBY

Zavedená a ryze česká stavební společnost MERTASTAV s.r.o., která se díky bohatým zkušenostem řadí mezi špičkové firmy zajišťující kompletní dodávky staveb, hledá pracovníky pro doplnění svého týmu.

VEDOUCÍ STAVEBNÍ VÝROBY

Požadujeme:

- ukončené SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- praxe v oboru (liniové stavby výhodou)
- výborné řídící, organizační a komunikační schopnosti
- silnou osobnost
- znalost legislativy v oblasti stavebních zakázek
- orientaci v cenách stavebních prací a materiálů
- dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, Internet)
- časovou flexibilitu, samostatnost, příjemné vystupování, týmovou práci
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:

- zázemí stabilní a úspěšné ryze české firmy
- zajímavé a motivační platové podmínky
- možnost odborného a profesního růstu
- možnost seberealizace
- firemní vzdělávání
- další zaměstnanecké výhody a benefity
- nástup ihned nebo dle dohody

Pracovní náplň:
- nákladové řízení stavební výroby
- zajištění všech činností souvisejících s výrobním procesem
- komunikace s projektanty, stavbyvedoucími a subdodavateli
- vedení příslušné dokumentace a její kontrola
- vedení pracovního týmu

Místo pracoviště: Předklášteří (Tišnovsko)

V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka odpovědět.

Společnost
MERTASTAV s.r.o.
Adresa
Předklášteří
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.