Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který navíc bude mít vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru a bude schopen svěřené úkoly dotahovat do konce.

Co bude Vaším úkolem:

  • Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze
  • Organizační zajištění veterinární péče (parazitologie, vakcinace, konzultace s veterinářem zoo)
  • Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti molekulární genetiky a dlouhověkosti včetně publikační činnosti
  • Zajištění publikace knih v zahraničí, komunikace se zahraničními nakladatelstvími
  • Komunikace s vedením českých a světových ZOO
  • Podíl na řízení ZOO
  • Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele
  • Organizační zajištění zážitkových programů v ZOO, komunikace s návštěvníky

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního zaměření (znalost kynologie výhodou)
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Inteligenci a schopnost empatie
  • Analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu se neustále učit
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet...)
  • Reprezentativní a diplomatické vystupování
  • Kladný vztah ke zvířatům
  • Znalost laboratorních metod - izolace DNA, PCR, gelová elektroforéza a dalších výhodou

Co Vám nabídneme:

  • Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Kariérní růst
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenkový paušál
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
  • Odměny při životních jubileích
  • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda v rozmezí 600.000 – 800.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou. Takovým odesláním udělujete dobrovolně společnosti EKOSPOL a.s. souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici u společnosti EKOSPOL a.s. dle Zásad zpracování osobních údajů společnosti EKOSPOL a.s. uvedených na www.ekospol.cz.

Společnost
EKOSPOL a.s.
Adresa
Dukelských hrdinů 747/19, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 67 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Věda a výzkum, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Asistent/asistentka, Biolog, Laborant, Přírodovědec, Vědecko výzkumný pracovník, Veterinární lékař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.