Vysoká škola PRIGO hledá komunikativní osobnost schopnou týmové a samostatné práce, s vlastními podněty pro koordinaci vědeckovýzkumné činnosti na pozici "Vědecký tajemník/tajemnice".

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

Vytváření kvalifikovaného administrativního zázemí pro vědeckou a další tvůrčí činnost výzkumných a akademických pracovníku vysoké školy, jako např.:

· vyhledávání vhodných projektů a grantových možností pro vědeckovýzkumnou činnost VŠ PRIGO,

· pomoc s vyhodnocením vědeckovýzkumné činnosti v rámci VŠ PRIGO v návaznosti na IS VaVaI a zpracování související dokumentace,

· koordinace jednání s poskytovateli finančních prostředků pro oblast vědy a výzkumu,

· pomoc s tvorbou koncepce a rozvojem vědeckovýzkumné činnosti v rozsahu a působnosti VŠ PRIGO.

POŽADUJEME:

· Samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu,

· znalost angličtiny (úroveň B2-C1),

· znalost práce s PC, zejména MS Office,

· komunikativnost, organizační schopnosti,

· pozice vhodná zejména pro studenty doktorského studia, kteří předpokládají své další uplatnění v akademické či výzkumné sféře.

VÝHODOU:

· praxe v oblasti vědy a výzkumu,

· orientace v platné legislativě vědy a výzkumu, v metodice hodnocení vědy v ČR a v grantovém systému v ČR, v EU a v anglosaských oblastech,

· znalost práce se sbírkovými databázovými programy,

· zkušenosti v oboru ekonomie či právo.

NABÍZÍME:

· zázemí dynamické instituce,

· plný pracovní úvazek,

· možnost dalšího vzdělávání.

PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT:

· motivační dopis,

· profesní životopis.

V případě zájmu zašlete svoji přihlášku do 31.10.2021.

Společnost
Vysoká škola PRIGO, z.ú.
Adresa
Vítězslava Nezvala 801/1, Havířov – Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Věda a výzkum, Vědecko výzkumný pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vysoká škola PRIGO, z.ú. (dříve VŠ sociálně správní), Veronika Nálepová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.