CO BUDETE DĚLAT

  • Podílet se na veškerých B2B marketingových aktivitách KVADOS Group a budování strategie marketingové komunikace ve vybraných dceřiných společnostech na českém i zahraničním trhu
  • Spolupracovat při on-line marketingové komunikaci a webinářích
  • Aktivně budovat PR KVADOS Group jako celku a jejich dceřinných společností
  • Zpracovávat inovace a vývojové novinky týkající se nabízených produktů, služeb a návrhů řešení
  • Ladit do detailu produktový marketing a jeho komunikaci
  • Připravovat nezapomenutelné eventy, workshopy a konference
  • Poskytovat marketingovou podporu obchodu jednotlivých společností ve skupině
  • Monitorovat konkurenci a trendy na vybraných trzích, abychom byli o krok napřed

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti marketingu
  • Kreativitu a improvizaci i ve vypjatých situacích
  • Říkají o vás, že jste „organizační typ“ a umíte dobře vyjednávat
  • Nebojíte se přijít s neotřelými nápady
  • Máte tah na branku a dovednost argumentace
  • Nedělá vám problém pracovat samostatně, ale myšlenky a nápady rozvíjíte v týmu

CO DOKÁŽEME OCENIT?

  • Zkušenost s budováním marketingové strategie a práci s rozpočtem
  • Online a digitálním marketing vám není cizí
  • Zkušenost s aktivním budováním PR
  • Blízké setkání s produktovým marketingem

PROČ ZROVNA KVADOS?

  • příspěvek na stravování (s prázdným žaludkem se přece špatně pracuje)
  • bezplatný kávový a čajový servis (abyste nebyli na suchu)
  • odborné a jazykové vzdělávání (jsme zkrátka světoví)
  • účast na společenských a sportovních akcích organizovaných skupinou KVADOS
  • pružná pracovní doba (pro sovy i skřivany)
  • možnost práce z domu (aneb když potřebujete klid)
  • parkování zdarma
  • práce pro stabilní společnost

KDE SE DOZVÍTE VÍCE

Petra Sýkorová – 731 131 425

KVADOS Group

Společnost
KVADOS, a.s.
Adresa
Novoveská 1139/22, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.