Společnost DELMART s.r.o. provozuje na českém trhu supermarkety a bistra s kvalitními potravinami.

KOORDINÁTOR OBJEDNÁVEK

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do oddělení řízení zásob.

Náplň práce:

- zajištění objednávek přidělené skupiny zboží, surovin, obalů a spotřebního materiálu
- optimalizace stavu zásob
- analýzy vývoje prodejů
- aktivní návrhy opatření ke zlepšení řízení zásob
- minimalizace nákladů na expirační slevy a odpisy
- monitorování stavu zboží a surovin v systému a identifikace nesrovnalostí
- řešení reklamací dodávek zboží, nedodávek zboží, problémů při příjmu zboří
- komunikace s centrálním skladem a prodejnami
- práce v interním SW Notia

Požadujeme:

- velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
- pečlivost a kontrola vlastní práce
- analytické myšlení
- proaktivního jednání
- komunikativní znalost AJ

Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity – sleva v prodejnách DELMART (i pro rodinného příslušníka), stravné, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- místo výkonu práce Praha východ - Čestlice (8 minut z Opatova)

POKUD VÁS POZICE ZAUJALA, ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS

Společnost
DELMART s.r.o.
Adresa
Na Pankráci 1727/86, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Disponent, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.