Nakladatelství Didaktis tvoří moderní a zajímavé učebnice, které pomáhají rozvíjet potenciál dětí, žáků a studentů. Učebnice pro základní, střední a jazykové školy vydáváme už 25 let. Kromě textových materiálů poskytujeme našim klientům také přístup do vzdělávacího portálu s podpůrnými materiály. Chceme hledat nové cesty, jak naše produkty a značku dostávat do povědomí cílové skupiny (učitelů základních, středních a jazykových škol). Hledáme specialistu/specialistku marketingu pro marketingovou komunikaci produktů a služeb nakladatelství Didaktis.

Baví Vás budovat dlouhodobý vztah se zákazníkem a hledat možnosti, jak co nejlépe představit produkty a služby? Máte přehled o možnostech offline i online marketingu? Nebojíte se experimentovat, nezaleknete se specifické oblasti a cílové skupiny? Pojďte komunikovat učebnicové sady nakladatelství Didaktis a pomozte ladit unikátní interaktivní vzdělávací portál pro učitele. Nabízíme Vám příležitost spolupracovat v menším týmu nadaných a motivovaných kolegů, přicházet s nápady, objevovat nové možnosti a podílet se na kontinuálním růstu společnosti.

O čem bude Vaše mise?

Působíme na velmi specifickém trhu, učebnice se nakupují zpravidla jedenkrát ročně. Po celý rok však připravujeme především informační aktivity, jejichž prostřednictvím učitelům představujeme naše učebnicové sady a výhody jejich využití při výuce. Vašimi zákazníky budou především učitelé a jejich žáci. Těžiště Vaší role bude spočívat ve připravování informačních kampaní, v rámci nichž budete učitele seznamovat s nabídkou nakladatelství.

 • Budete hledat efektivní cesty, jak získávat nové zájemce o učební materiály (tiskové i webové).
 • Zapojíte se do přípravy odborných materiálů pro schůzky obchodníků s učiteli či odborné semináře pro učitele. Budete hledat cesty, jakým způsobem nejlépe představit možnosti učebních materiálů tak, aby odpovídaly potřebám jednotlivých učitelů.
 • K získávání zpětné vazby od učitelů budete využívat obchodní tým (obchodních zástupců a pracovníků obchodní podpory), interní průzkum a další zdroje.
 • Budete se podílet na závěrečné fázi přípravy interaktivního vzdělávacího portálu, který budeme postupně představovat registrovaným uživatelům.
 • Budete spolupracovat s týmem redaktorů vyvíjejících učebnicové sady. Půjde především o průběžné získávání marketingově využitelných podkladů pro e-mailingy, pro semináře obchodních zástupců s učiteli, pro rozšíření nabídky vzdělávacího portálu.
 • Budete hledat možné cesty, jak společnost efektivně prezentovat na sociálních sítích i na webu společnosti.
 • Marketingová podpora bude zapotřebí také pro potřeby rozšiřování sítě externích spolupracovníků i získávání nových kolegů do interního týmu.

Jaký/á byste měl/a být?

 • Marketing je pro Vás především o cíleném budování vztahu se zákazníkem. Vyhovuje Vám servisní a facilitační role – dokážete identifikovat potřeby zákazníků, nastavit partnerskou komunikaci a vhodným způsobem nabízet produkty a služby.
 • Marketing vnímáte jako množinu možností, podle kontextu, potřeb a cílů společnosti dokážete nastavit fungující mix offline i online aktivit.
 • Láká Vás nastavit marketing na míru velmi specifické společnosti. Nebojíte se vystoupit ze zajetých kolejí, experimentovat a upravovat marketingové aktivity.
 • Soustředíte se na tvorbu obsahu, umíte definovat podobu textu podle použitého komunikačního kanálu.
 • Při práci postupujete koncepčně a strukturovaně, dokážete řídit svou činnost v čase, poradíte si se spoluprací s širším týmem, který Vám bude dodávat podklady.
 • Přijímáte odpovědnost za svěřenou oblast a dokončujete úkoly a projekty.
 • Poradíte si s daty z Google Analytics (půjde především o návštěvnost webu), s přípravou e-mailingových kampaní.

Co získáte?

 • Nabízíme Vám tvořivou a zodpovědnou práci s možností seberealizace při péči o zavedenou a prosperující firmu.
 • Budete mít své vymezené pole působnosti a současně zažijete skutečně plodnou spolupráci s kolegy.
 • Budete pracovat v menším týmu ve společnosti s misí a pětadvacetiletou tradicí.
 • A nabídneme Vám také dobrou kávu, hezké kanceláře a péči o Vaše záda díky masážím na pracovišti.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií nebo odkaz na Váš profil na LinkedIn. Těsíme se, že Vás poznáme! 
 
 Zasláním odpovědi na tuto nabídku práce souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Informace o pozici

Společnost
Didaktis s.r.o.
Adresa
Mlýnská 225/44, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Vzdělávání a školství, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Didaktis s.r.o., Magdalena Valášková
+420 777 065 204