DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

SPECIALISTA BOZP (NĚMECKÁ VÝROBNÍ SPOLEČNOST)

Náplň práce:

  • Odpovědnost za oblast BOZP a PO v německé výrobní společnosti
  • Kontrola a odhalování bezpečnostních rizik přímo ve výrobě
  • Odpovědnost za dokumentaci a reporting v oblasti BOZP a PO
  • Vyšetřování a evidence pracovních úrazů
  • Komunikace s externími firmami v oblasti BOZP a PO a s úřady
  • Úzká spolupráce s managementem
  • Školení zaměstnanců

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Relevantní zkušenosti v oblasti BOZP, PO podmínkou
  • Přirozenou autoritu s aktivním přístupem k řešení problémů
  • Pečlivost při vedení dokumentace
  • Znalost legislativy v oblasti BOZP a PO

Společnost nabízí:

  • 13. plat, pět týdnů dovolené, slevy na firemní výrobky a další benefity
  • Produkt se značkou německé kvality, stabilitu a dobré jméno na trhu
  • Příjemné a čisté prostředí
  • Jazykové kurzy a odborná školení

Lokalita: pomezí Plzeňského a Jihočeského kraje, dobrá dojezdnost ze Strakonic, Písku, Nepomuku, Příbrami či Horažďovic

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem, neváhejte nám zaslat Váš aktuální životopis.

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura