Antal International (Member of Work Service Group)
Founded in the early 1990's to service a gap in the market and the trend of globalisation Antal's International Network has assisted numerous clients in over 75 countries. The new millennium has seen Antal's services become the solution in demand by clients from SME level to Fortune 500 corporations who seek a knowledgeable and professional business partner with scale and global reach. Antal International Network offers more than just a local recruitment solution.
www.antal.pl/en

Odborný prodejce/poradce

Obsazuji pozici Odborného poradce/prodejce pro společnost působící v inovativních zemědělských technologiích – segment rostlinné výživy – región jižní Morava.

Co společnost očekává?

  • Obchodní zkušenost
  • Odbornou znalost produktů rostlinné výživy
  • Výborné vyjednávací schopnosti
  • Ochotu podat nadstandardní výkony, když si to situace žádá
  • Přístup týmového hráče
  • Ochotu poskytnout zákazníkům odborné poradenství
  • Otevřenou mysl a ochotu vyslechnout zpětnou vazbu
  • Chuť učit se

 Náplň práce

  • Pravidelný osobní kontakt se zákazníky a vytváření dobrých dlouhodobých vztahů
  • Prodejem to pouze začíná, protože naší přidanou hodnotou je trvalé partnerství
  • Strávíte 80 % času prodejem a péčí o zákazníky a 20% času administrativními činnostmi
  • Stěžejní je pravidelné vzdělávání, práce s moderními technologiemi a dlouhodobě udržitelný rozvoj
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky ve vlastním regionu

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Týmovou podporu a unikátní know-how
  • Přátelský kolektiv lidí a hodně zábavy
  • Práci, kde tempo neudává hektický ruch kancelářských budov
  • Skvělý work-life balanc
  • Možnost plně si organizovat vlastní čas
  • Auto, iPad a telefon
  • Fixní plat a progresivní systém odměn a provizí
  • 25 dní dovolené

Společnost
Antal International s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Antal International, Kateřina Kortusová
+420 602 116 345
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.