Wellpack je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu služeb ve výrobě a v logistice – nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Technik údržby provozu - Polsko Lodz

Hledáte zahraniční zkušenost (aktuálně Polsko nebo Anglie) v mezinárodní firmě a chcete se profesně posunout dále? Máte zkušenosti v elektro oboru a ideálně s údržbou výrobních strojů? V našich provozech používáme moderní průmyslové mycí linky, které neustále zlepšujeme. Naši technici mají „zlaté české ručičky“, jste to i vy?

Co je pro nás důležité?

Důvěra, spolehlivost, chuť posouvat věci dopředu.

O společnosti:

WELL PACK s.r.o. je mezinárodním partnerem pro komplexní logistiku, skladové služby, mytí RPC a dopravní řešení. Společnost je v 8 evropských zemích s více než 2 000 zaměstnanci. Aktuálně řešíme rozšíření do dalších zemí v divizi mytí – tzn. Mytí opakovaně použitelných plastových obalů primárně pro potravinářský průmysl

Více na https://wellpack.org/services/washing-of-reusable-plastic-packaging/

Náplň práce:

  • Údržba výrobního stroje v provozu
  • Ochrana a údržba elektrotechnických zařízení
  • Implementace a vylepšení zařízení, která jsou součástí výrobní linky
  • Drobné údržbářské práce v kancelářích a skladovacích prostorách

Požadavky:

  • Vyhláška 50 § 5,6 a praxe v elektro oboru
  • Základní znalosti řízení automatizovaného provozu
  • Základní znalost angličtiny nebo němčiny (možné lekce)
  • Orientace v dokumentaci
  • Časová flexibilita a zvládání stresu
  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu
  • Výhoda - kvalifikace VZV (vysokozdvižné vozíky) a znalost svařování (možnost kurzu)

Nabízíme:

  • Možnost profesního rozvoje (moderní automatické průmyslové mycí linky)
  • Smlouva v mezinárodní firmě na dobu neurčitou
  • Přátelskou a nekorporátní pracovní atmosféru

Společnost
WELL PACK s.r.o.
Adresa
Łódź
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromechanik, Revizní technik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.