Jsi po škole nebo máš pár let pracovních zkušeností v obchodu? Baví Tě obchodní strategie, vyjednávání se zákazníky, hledání nových příležitostí? Rádi bychom se s tebou setkali !!! Náš klient je mezinárodní společnost, která Ti umožní se dále rozvíjet a nastartovat kariéru.

Sales Engineer / Olomoucko / začínáš svojí kariéru?

Co Vás čeká:

- aktivní komunikace se stávajícími zákazníky

- vedení obchodních vyjednávání

- vyhledávání nových zákazníku v rámci regionu

- příprava akcí pro zákazníky

Koho hledáme?

- hledáme obchodníka na začátku své profesní dráhy

- obchodníka s výbornou znalostí angličtiny

- dobrého vyjednávače

Co nabízíme?

- evropskou firemní kulturu ne-automotive společnosti

- zajímavé platové ohodnocení

- pružnou pracovní dobu

Společnost
GoodCall s.r.o.
Adresa
Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura